Podsumowanie akcji ,,Odkręć się na innych!" Aktualności

Podsumowanie akcji ,,Odkręć się na innych!"2023-06-14

W bieżącym roku szkolnym zebraliśmy 671,11kg plastikowych nakrętek. Całość przekazaliśmy za pośrednictwem Druhów Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kowali – Przemusiowi -  mieszkańcowi gminy Kowala. Chłopiec  potrzebuje systematycznej i ciągłej pomocy medycznej. Zebrane nakrętki w pewnym stopniu pomogą rodzicom w pokryciu kosztów leczenia.
Od początku naszej działalności mamy na koncie 8 ton 671,71kg!
Przez cały rok szkolny najwięcej nakrętek uzbierał i przyniósł uczeń klasy 4 -  Szymon Skórnicki –  50,67kg!
Zgodnie z regulaminem akcji Szymon otrzyma nagrodę ufundowaną przez dyrektora szkoły - p. Jacka Jóźwiaka.

Na wyróżnienie zasługują:
Gabriela Sulima kl. 6 – 35,53kg
Bartłomiej Gębski kl. 6 – 32,42kg.

Do akcji włączyły się także oddziały przedszkolne i systematycznie dostarczały porcje zebranych nakrętek.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszą charytatywną akcję. Szczególne  podziękowania kierujemy do Naczelnika OSP w Kowali - Stępocinie p. Mariana Góreckiego, który zorganizował transport nakrętek.
POMAGAJMY!

Koordynatorki akcji: p. Wioletta Duralska i p. Marzanna Rusinowska