Park Rozrywki Energylandia Aktualności

Park Rozrywki Energylandia2023-06-19

14 czerwca klasy: 5, 6, 7 i 8 - wybrały się do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Blisko 45 uczniów pod  opieką dyrektora szkoły p. Jacka Jóźwiaka oraz  p. Piotra Karwackiego i p. Sylwestra Kołsuta wyjechało spod szkoły o godz. 5.00 autokarem w daleką drogę. Uczniowie byli bardzo chętni i nie mogli się doczekać wyjazdu. Pogoda dopisywała  przez cały dzień, humory także, zatem zabawa była wspaniała. Na terenie Energylandii uczniowie przebywali od godz. 10.00 do 18.00  i korzystali ze wszystkich dostępnych atrakcji. Uczestnicy wycieczki stwierdzili, że wyjazd był super i już planują kolejny w przyszłym roku.