Sukcesy sportowe... Aktualności

Sukcesy sportowe...2023-06-24

22 czerwca 2023r. był bardzo dobrym dniem dla sportu w naszej szkole. W tym dniu na hali sportowej MOSiR w Radomiu odbyło się podsumowanie wyników Czwartków Lekkoatletycznych za rok szkolny 2022/2023 i wręczenie medali. W zawodach brali udział uczniowie z kilkunastu szkół z powiatu radomskiego. Zawodnicy mogli brać udział w kilku konkurencjach biegowych, rzutnych i skocznych.
 Nasza szkoła zaprezentowała wysoki poziom sportowy - uczniowie stawali kilkukrotnie na podium.

W wyniku podsumowania ostatecznie zdobyliśmy dwa złote medale, jeden srebrny i jeden brązowy!
Oto nasi mistrzowie:
Szymon Skórnicki - złoty medal w biegu na 60m i na 300m
Paulina Mróz - srebrny medal w rzucie piłeczką palantową
Maciej Ogorzałek - brązowy medal w biegu na 60m.
Wysokie miejsca na podium w poszczególnych ,,czwartkach'' zajmowali też Franek Domagała i Nikodem Piątek.
Należą się im ogromne brawa!
W przyszłym roku szkolnym również będziemy brać udział w zawodach. Trzymajcie za nas kciuki!

Piotr Karwacki