Dzień Chłopaka w naszej szkole Aktualności

Dzień Chłopaka w naszej szkole2023-09-30

W minionym tygodniu świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Dziewczęta ze wszystkich klas stanęły na wysokości zadania i zaplanowały obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci ich kolegów. Świętowanie przyjęło różnorakie formy w poszczegółnych zespołach klasowych.

Uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawcami wybrali się do Teatru Powszechnego w Radomiu na sztukę pt. ,,Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?". To przedstawienie o tym, jak dążyć do realizacji swoich pragnień, jak nieśmiałość przekuć w siłę, jak nabrać odwagi i pewności siebie oraz o tym, jak zaakceptować samego siebie. Podczas przedstawienia uczniowie mieli możliwość wystąpienia na scenie i  rozweselenia pechowego nosorożca.
Chłopcy z klas IV i VI otrzymali drobne upominki od koleżanek. W klasie V przeprowadzono szereg gier i zabaw integrujących grupę. Uczniowie klas VII i VIII wybrali się do kina Helios na film pt. ,,Barbie". Po projekcji filmu podopieczni wraz z wychowawcami udali się na wspólny poczęstunek do pizzerii. Mamy nadzieję, że dzięki tym działaniom ostatni tydzień września miło zapisze się w pamięci wszystkich chłopców z naszej szkoły.

Jeszcze raz naszym chłopakom życzymy samych radosnych dni, spełnienia marzeń i mnóstwo uśmiechu.