Na sportowo... Aktualności

Na sportowo...2023-10-03

Po wakacyjnej przerwie na stadionie MOSiR w Radomiu rozpoczęła się kolejna edycja Czwartków Lekkoatletycznych w roku szkolnym 2023/2024. Zawody organizowane są przez Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki. Uczniowie naszej szkoły znów z olbrzymimi sukcesami zakończyli jesienną rundę spotkań.

Chłopcy zajęli wysokie i bardzo wysokie miejsca na podium:
Skórnicki Szymon – 1 miejsce w skoku w dal, 2 miejsce w biegu na 300m ,
Ogorzałek Maciej – 1 miejsce w biegu na 60 m,
Goliński Bartłomiej – 1 miejsce w rzucie piłką palantową,
Wesołowski Adam – 2 miejsce w rzucie piłką palantową.

W zawodach wzięło udział wiele szkół z Radomia i okolic, tak więc współzawodnictwo miało szeroką skalę. Chłopcom należą się ogromne gratulacje! Życzymy im sukcesów w rundzie wiosennej i zakwalifikowania się do finałów Grand Prix.

Nauczyciel wychowania fizycznego: Piotr Karwacki