Wycieczka do „Królewskich Źródeł” Aktualności

Wycieczka do „Królewskich Źródeł”2023-10-06

4 października uczniowie klasy II i III mieli przyjemność uczestniczyć w terenowej lekcji przyrody w ramach wycieczki do „Królewskich Źródeł” znajdujących się na terenie Puszczy Kozienickiej. Uczniowie brali udział w warsztatach plastycznych, tworząc własne magnesy z wizerunkiem ożywionych i nieożywionych elementów przyrody. Podążali także ścieżką dydaktyczną do źródeł. Podczas wędrówki doznali wielu estetycznych wrażeń, poznali piękne zakątki przyrody, dowiedzieli się, jak wzrasta las oraz jak go chronić przed szkodliwymi czynnikami środowiska.

Wychowawcy klasy II i III