XXIII Dzień Papieski w naszej szkole Aktualności

XXIII Dzień Papieski w naszej szkole2023-10-22

19 października społeczność naszej szkoły wspominała wydarzenia z 16.10.1978r., kiedy to arcybiskup metropolita Krakowa Karol Wojtyła został wybrany na papieża.
Dziś zgromadziliśmy się wokół naszego Patrona - Świętego Jana Pawła II, by uczcić pamięć największego Syna polskiej ziemi, wybitnego człowieka, nauczyciela, kapłana, przyjaciela dzieci i młodzieży. Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie, przedszkolaki oraz cała społeczność zapewniała przed Jego wizerunkiem, że pamięta i zawsze pamiętać będzie o zasługach papieża dla całego Kościoła.
Tradycyjnie wszyscy odśpiewali hymn szkoły i ulubioną pieśń Patrona „Barkę”.