Konkurs ,,Mój Najpiękniejszy Różaniec" Aktualności

Konkurs ,,Mój Najpiękniejszy Różaniec"2023-10-27

W Zespole Szkół i Placówek w Chwałowicach odbyła się III edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego Mój Najpiękniejszy Różaniec pod hasłem ,,Módlmy się o pokój”. Wzięło w nim udział ponad 150 uczniów z czterech województw. Podczas gali wręczania nagród można było obejrzeć wystawę poświęconą dziełom misyjnym. W konkursie brali udział także uczniowie i przedszkolaki z naszej szkoły.
Serdecznie gratulujemy Oskarowi Ogarowskiemu z kl.6 i Filipowi Budzyńskiemu z grupy Biedronki zdobytych wyróżnień.