XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia Aktualności

XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia2023-11-30

W piątek - 17.11.2023r., obchodziliśmy w szkole kolejny już XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie i utrwalenia tabliczki mnożenia.
Komisje egzaminacyjne stanowili uczniowie klasy 7, nad którymi czuwał p. Sylwester Kołsut. Eksperci przeprowadzili egzaminy pisemne w klasach 3 – 8,a na przerwach międzylekcyjnych chodziły tzw. Patrole i odpytywały uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły z tabliczki mnożenia. Zadania wzbudziły wiele pozytywnych emocji
i zmotywowały do zdrowej rywalizacji.

Wszyscy, którzy zdali egzamin, otrzymali imienne certyfikaty: Ekspert Tabliczki Mnożenia. Dodatkowo dla klas 4 - 8 odbył się turniej, który miał wyłonić Mistrza Tabliczki Mnożenia. Po burzliwym i emocjonującym turnieju Mistrzem Szkoły w Tabliczce Mnożenia została Maja Chruślak z klasy 8. Drugie miejsce zajęła Klaudia Kiljanek z klasy 7, a na trzecim miejscu uplasował się Szymon Chruślak z klasy 5. Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałych zapraszamy do ćwiczenia mnożenia, aby poprawić wyniki za rok!