Z WIZYTĄ U ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Aktualności

Z WIZYTĄ U ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA2023-12-14

12 grudnia 2023r. dzieci z klas I - III pojechały odwiedzić Świętego Mikołaja. Pewnie zastanawiacie się, gdzie Go można spotkać? Otóż spotkanie z Mikołajem i  Elfami odbyło się w Bałtowie. Dzieci wzięły udział w warsztatach, podczas których malowały aniołki. Zwiedziły również Zwierzyniec oraz Bajkową Krainę Lodu. Spotkały się z Olafem i Anną, a na zakończenie wyprawy w zimowym kinie obejrzały bajkę ,,Pingwiny z Madagaskaru".

Kończąc dzień pełen przygód, dzieci zjadły pyszny obiadek. Pewnie myślicie, że wróciły zmęczone? Nic podobnego... Wracając autokarem, śpiewały największe przeboje lat 90.

Więcej zdjęć w Galerii>>>