Świeca Caritas budzi wrażliwość Aktualności

Świeca Caritas budzi wrażliwość2023-12-17

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom oznacza nadzieję na lepszy los dla setek tysięcy dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia. W ramach 30. edycji akcji - Caritas Polska przygotowała 1,5 mln świec, które zapłoną na wigilijnych stołach. Finansowanie wakacyjnego wypoczynku, posiłków, stypendiów oraz wsparcie dzieci w rehabilitacji i leczeniu – to główne cele, którym służą co roku środki zebrane dzięki dystrybucji świec Caritas, prowadzonej w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję w naszej szkole i, kupując świece, wsparli podopiecznych Caritas Diecezji Radomskiej.