NASZA PAKA DLA PSIAKA I KOCIAKA Aktualności

NASZA PAKA DLA PSIAKA I KOCIAKA2023-12-17

W tym roku szkolnym, podobnie jak w poprzednich latach, Samorząd Uczniowski wraz ze Szkolnym Wolontariatem oraz uczniami i wychowawczyniami klas V i VI zorganizowali na terenie szkoły akcję charytatywną, której celem była zbiórka darów dla Ośrodka adopcyjnego dla zwierząt w Wierzbicy „Pencełkowo”. Każdy, komu nie był obcy los bezdomnych czworonogów, przyniósł dary, na które składały się m.in. różnego rodzaju karmy, kołdry czy prześcieradła.

Koordynatorzy działań pragną podziękować wszystkim biorącym udział w przedsięwzięciu. Dziękując zaangażowanym w akcję, pragniemy przytoczyć słowa opiekunek Ośrodka: „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”.

Koordynatorzy akcji: uczniowie klas V i VI wraz z wychowawczyniami.