O LEKTURZE SZKOLNEJ CIEKAWIE OPOWIEDZIANE… - KONKURSOWE WIADOMOŚCI Aktualności

O LEKTURZE SZKOLNEJ CIEKAWIE OPOWIEDZIANE… - KONKURSOWE WIADOMOŚCI2024-04-14

Dnia 11 kwietnia bieżącego roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kowali odbyło się oficjalne podsumowanie VI Gminnego Konkursu Czytelniczego Booktalking – zaprezentuj książkę z zestawu lektur szkolnych. W zmaganiach czytelniczych wzięło udział pięć szkół podstawowych z terenu gminy Kowala-Stępocina, zaś uczniowie mogli zaprezentować swoje preferencje czytelnicze w dwóch kategoriach wiekowych – klasy 4-6 i klasy 7-8.

Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów z klas 4 – 6, którzy nagrali filmiki metodą booktalkingu, prezentując wybraną przez siebie lekturę szkolną. Warto dodać, że w tej kategorii wiekowej do organizatorów wpłynęło 11 nagrań filmowych.
Z radością informujemy, że reprezentanci naszej placówki zdobyli następujące miejsca:
Zuzanna Jakubowska, uczennica kl. 6 – III miejsce,
Marcel Borkowski, uczeń kl. 5 – wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!