Rekrutacja 2020/2021 Aktualności

Rekrutacja 2020/20212020-04-22

Informacja o wynikach rekrutacji

Drodzy Rodzice,

w zakładce Rodzice / Rekrutacja zostały opublikowane listy dzieci zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych, a także przyjętych do klasy I w roku szkolnym 2020/2021.

Informujemy, że do dnia 28.04.2020r. (włącznie) należy złożyć potwierdzenie woli przyjęcia kandydata do oddziału przedszkolnego w postaci pisemnego oświadczenia, które znajduje się na naszej stronie w zakładce „Rodzice / dokumenty do pobrania” lub pobrać     w szkole. Niniejszy dokument należy zostawić w sekretariacie szkoły w dniach 24 – 28.04 od godziny 9:00 do godziny 12:00. W przypadku niezłożenia wyżej wymienionego dokumentu kandydat nie będzie brany pod uwagę w dalszym etapie rekrutacji. Lista kandydatów zakwalifikowanych nie jest równoznaczna z przyjęciem dziecka do oddziału przedszkolnego.

30.04.2020r. zostaną ogłoszone listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych.