WĘDRUJ Z NAMI PARZNICKIMI SZLAKAMI… - wspomnienia z Rajdów Europejskich Aktualności

WĘDRUJ Z NAMI PARZNICKIMI SZLAKAMI… - wspomnienia z Rajdów Europejskich2020-04-26

Co roku w kwietniu nasza szkoła otwierała swoje podwoje dla sympatyków turystycznych przygód – również w tym roku 24 kwietnia po raz XVII pragnęliśmy spotkać się na szlaku, aby podziwiać malownicze tereny Gminy Kowala. Niestety, pandemia związana z COVID-19. uniemożliwiła nam organizację tej wpisanej w tradycję Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych imprezy o zasięgu powiatowym. Dlatego dla wszystkich sympatyków Rajdu Europejskiego przygotowaliśmy garść wspomnień związanych z organizacją turystycznego przedsięwzięcia.

Pragniemy podziękować tym, którzy 26 kwietnia 2004 roku stali się sprawcami całego zamieszania – śp. Panu Henrykowi Marciniakowi – prezesowi PTSM-u „Ziemia Radomska”, który od początku wspierał nasze działania, a także obecnej prezes - Pani Justynie Wulkiewicz. Nasze podziękowania składamy także na dłonie przedstawicielom władz Gminy Kowala oraz Dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Parznicach. Życząc miłego odbioru, zapraszamy za rok!

Opiekunowie i organizatorzy oraz członkowie Szkolnego Koła PTSM